Pramerica Moc Działania

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości partnerem programu
Pramerica Moc Działania.
Wyróżniamy szlachetnych i zaangażowanych społecznie uczniów!

Pramerica Moc Działania to polska odsłona międzynarodowego programu Spirit of Community, który wyróżnia i nagradza uczniów zaangażowanych w działania na rzecz lokalnej społeczności. Inicjatywa jest wyrazem uznania dla młodych wolontariuszy i ma na celu promowanie szlachetnych postaw i bezinteresownej pomocy potrzebującym.

W programie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych. Każdy dyrektor lub koordynator szkolny może nominować maksymalnie 2 uczniów. Aby wziąć udział w programie należy wypełnić, podpisać, a następnie przesłać formularz zgłoszeniowy na adres:

Pramerica Moc Działania
Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
lub zeskanowany na adres e-mail: mocdzialania@pramerica.pl

Spośród zgłoszonych przez szkoły wolontariuszy wyróżnimy 12 laureatów, którzy swoimi działaniami zasługują na szczególne uznanie. O przyznanych wyróżnieniach decydować będzie kapituła konkursu, w skład której wejdą przedstawiciele organizatora oraz partnerów i patronów programu, w tym Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie zostanie podsumowane na uroczystej gali wręczenia nagród dla laureatów, gdzie zaproszone zostaną również autorytety i osobistości utożsamiane z ideą działań społecznych. Uczestnicy projektu wezmą udział w serii rozwijających warsztatów, a także otrzymają atrakcyjne nagrody. Autorzy najbardziej inspirujących inicjatyw pojadą na międzynarodową galę programu Spirit of Community w Waszyngtonie.

Spirit of Community jest organizowany od ponad 20 lat w Stanach Zjednoczonych, a także w takich krajach jak: Japonia, Korea Południowa, Tajwan, Irlandia, Indie, Chiny oraz Brazylia.

Więcej informacji na stronie www.mocdzialania.pl