8 maja 2024

Forum Przedsiębiorczości KRAB 2024 w Ostrołęce

26 kwietnia br. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce odbyło się Forum Przedsiebiorczości organizowane przez Klub Rozwoju Aktywnego Biznesu - KRAB.

Wydarzenie to było przykładem tego, że działalność w organizacjach społecznych i w biznesie można doskonale łączyć na różnych płaszczyznach. Oferta konferencji była doskonale dobrana dla wszystkich osób szukających swojej ścieżki rozwoju. Wydarzenie było spotkaniem aktywnych przedsiębiorców, przedstawicieli firm, ekspertów, środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych, administracji oraz mediów. Istotnym punktem był panel tematyczny z ekspertami biznesu i bogata strefa wystawowa gdzie firmy, organizacje i instytucje zaprezentowały swoje dobre praktyki, produkty oraz usługi.

W imieniu Fundacji Młodzieżowej Przedsiebiorczości wydarzenie odwiedziła Prezes Zarządu - Małgorzata Sobkowicz, która wygłosiła  prelekcję pt. "Z przedsiębiorczością na TY". Poruszane wątki dotyczyły praktycznej nauki przedsiębiorczości, zwłaszcza w kontekście programu "Młodzieżowe miniprzedsiebiorstwo". Ponadto podkreślony został Rok Edukacji Ekonomicznej,  jego inicjatywy i niezaprzeczalne znaczenie w krzewieniu i promowaniu edukacji ekonomicznej i finansowej wśród społeczeństwa.

Spotkanie to było okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń i zaprezentowania najlepszych praktyk biznesowych.
 
Zapraszamy do obejrzenia filmu TU