10 czerwca 2020

Licealiści z Częstochowy zwycięzcami e-Finału Ogólnopolskiego Konkursu „PRZEDSIĘBIORCZY NA RYNKU FINANSOWYM”

W dniach 9-10 czerwca odbył się e-Finał OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „PRZEDSIĘBIORCZY NA RYNKU FINANSOWYM”. Kilkumiesięczne zmagania konkursowe blisko 5000 uczniów oraz dwudniowy finał, zwieńczyła debata finałowa toczona metodą K. Poppera. Tegoroczny temat debaty brzmiał: „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu fundamentem przedsiębiorczości w XXI wieku”. Z ośmiu finałowych drużyn najlepsi okazali się uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego  im. dra Władysława Biegańskiego w Częstochowie, pod opieką Pani Agnieszki Ziajskiej.

WIELKIE GRATULACJE dla zwycięzców i wszystkich finalistów, których lista na https://moje-finanse.junior.org.pl/pl/Glosowanie

To były wielkie emocje i wspaniałe debaty.

Zapraszamy do obejrzenie debaty finałowej na profilu Fundacji https://pl-pl.facebook.com/FundacjaMlodziezowejPrzedsiebiorczosci

Czas podsumować również XV edycję programu „Moje finanse”. W tegorocznej, niezwykłej e-edycji programu pobiliśmy rekordy!!!

W programie „Moje finanse” wzięło udział ponad 104 000 uczniów, ponad 1 600 nauczycieli z ponad 1 000 szkół w całej Polsce!
Rozbudowaliśmy materiały dydaktyczne programu o 2 nowe moduły oraz dostosowaliśmy program do nauczania zdalnego.

Dziękujemy Uczniom i Nauczycielom za trud, wysiłek, zaangażowanie i pracę, szczególnie w tak niezwykłym roku szkolnym. Dziękujemy Partnerom Programu BNY Mellon, Nationale Nederlanden i Fundacją Warszawski Instytut Bankowości oraz Honorowemu Patronowi Ministerstwu Finansów za wsparcie, bez którego organizacja programu nie byłaby możliwa. Życzymy zdrowych i radosnych wakacji i do zobaczenia we wrześniu, kiedy to zaczynamy kolejną edycję programu!