16 listopada 2012

Spotkanie Pani Minister Krystyny Szumilas z młodzieżą, która brała udział w światowym Finale Konkursu Global JA Titan Challenge

15 listopada w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie Pani Minister Krystyny Szumilas z młodzieżą, która brała udział w światowym Finale Konkursu Global JA Titan Challenge oraz w europejskim finale JA-YE Europe Virtual Business Challenge.

15 listopada w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie Pani Minister Krystyny Szumilas z młodzieżą, która brała udział w światowym Finale Konkursu Global JA Titan Challenge oraz w europejskim finale JA-YE Europe Virtual Business Challenge. W spotkaniu udział wzięli finaliści konkursów z I Liceum Ogólnokształcącego z Łosic: Paulina Wasiluk, Diana Popławska, Łukasz Oleksiuk, Kamil Kobylnicki oraz Grzegorz Lewczuk, wraz z opiekunem przygotowującym ich do konkursów - Panem Jarosławem Mitkiem. W spotkaniu wzięli także udział Zbigniew Modrzewski – Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości (realizatora projektu w Polsce), Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach Pani Małgorzata Węgrzyniak oraz przedstawiciele władz samorządowych.
Pani Minister pogratulowała uczniom z Łosic wspaniałego osiągnięcia oraz życzyła wielu dalszych sukcesów. Wyraziła również zadowolenie, iż tak wysokie miejsce w finałach konkursów zajęła młodzież właśnie z Łosic.