28 lutego 2014

Zapraszamy do udziału w konferencji "Zostać przedsiębiorczym – innowacyjny program dla gimnazjum"

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości - Lider projektu "Zostać przedsiębiorczym - program edukacyjny z multimedialnym pakietem dydaktycznym dla gimnazjum" , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, serdecznie zaprasza na konferencję upowszechniającą, która odbędzie się w dniu 25 marca 2014 r. w godzinach 11:00 – 15:00 w Domu Towarzystwa Kredytowego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 21.

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości - Lider projektu "Zostać przedsiębiorczym - program edukacyjny z multimedialnym pakietem dydaktycznym dla gimnazjum" , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, serdecznie zaprasza na konferencję upowszechniającą, która odbędzie się w dniu 25 marca 2014 r. w godzinach 11:00 – 15:00
w Domu Towarzystwa Kredytowego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 21.


Podczas konferencji zostanie zaprezentowany program „Zostać przedsiębiorczym” wraz z multimedialnym pakietem dydaktycznym oraz odbędą się panele dyskusyjne, ukazujące walory programu oraz jego możliwości wykorzystania w edukacji gimnazjalistów, w których wezmą udział przedstawiciele władz oświatowych i samorządowych, urzędów pracy oraz nauczyciele i uczniowie testujący program.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji oraz zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Projektu.