21 lipca 2020

Już jutro rozpoczyna się JA Europe Company of the Year Competition 2020!

Już od jutra miniprzedsiębiorstwa z 39 krajów mierzyć się będą w pierwszym w historii wirtualnym JA Europe Company of the Year Competition. W tym gronie znalazły się również Animalki - zwycięzcy polskiej edycji konkursu, reprezentujący VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Opiekunem miniprzedsiębiorstwa jest Pani Teresa Wójcicka.

Mimo, że nie możemy być w pięknej i słonecznej Portugalii, tegoroczna edycja JA Europe Company of the Year Competition zapowiada się wspaniale. Nasi koledzy z JA Portugal dołożyli starań aby było to wyjątkowe wydarzenia. Wśród keynote speakers są między innymi Prezydent Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa, Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres, Komisarz ds. Edukacji Mariya Gabriel oraz Komisarz ds. Ekonomii Unii Europejskiej Paolo Gentiloni.

W trakcie wydarzenia można będzie obejrzeć wirtualne stoiska młodych przedsiębiorców, poznać wszystkie miniprzedsiębiorstwa uczestniczące w konkursie i zagłosować na swojego faworyta, a także porozmawiać z wirtualnym biurem prasowym JA Europe.

Główną nagrodą dla laureatów europejskiego finału będzie wycieczka do Portugalii! Zwycięskie miniprzedsiębiorstwo wystąpi także w konkursie JA Worldwide De La Vega Global Entrepreneurship Award. Będzie miało szansę wygrać nagrodę pieniężną, pokrycie kosztów podróży dla czterech członków miniprzedsiębiorstwa do Buenos Aires oraz stypendium na kursie przedsiębiorczości. (kliknij

Zapraszamy Was do oglądania relacji z CoyC 2020 i kibicowania Animalkom! (TUTAJ można pobrać zaproszenie, w którym znajdują się linki przenoszące do relacji na żywo).